počítadlo.abz.cz

O NÁS » O firmě
O firmě

Firma FALCO-Profi, spol. s r.o. je na českém trhu od roku 1995. Firma je zaregistrována v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, oddíl C pod DIČ CZ61678970 (spis.zn.vložka 34937).

Od svého počátku je zaměřena na prodej materiálu a nářadí potřebné 
  • pro suchou výstavbu pomocí sádrokartonových desek, 
  • pro zhotovení všech forem vnitřních i venkovních zateplovacích systémů,
  • pro konečnou úpravu fasád - nanášení omítek a fasádních barev.

Od roku 2011 se stala součástí evropské sítě stavebnin BigMat.

Značka BigMat byla založena v roce 1981 majiteli stavebnin, pro které je velmi důležité být v úzkém kontaktu se svými profesionálními zákazníky. Od té doby sdílí se značkou BigMat společné hodnoty: dlouholeté zkušenosti a profesionální služby, které jsou hlavními přednostmi středně velkých společností z oboru stavebnin.

BigMat nabízí vysokou kvalitu stavebních materiálů pro novou výstavbu i renovaci,a to profesionálům i koncovému zákazníkovi. BigMat je velmi důležitým spojovacím mezičlánkem mezi výrobci a konečnými zákazníky.

V každém prodejním místě BigMat, tedy i v prodejnách FALCO-Profi, je hlavní prioritou vysoká úroveň péče o zákazníka. Tato priorita je zajištěna profesionálním poradenstvím a podporou, přípravou a vypracováním kalkulací a rozpočtů dle potřeb zákazníka, vzorkovnou,  rychlým a flexibilním servisem služeb, dále pak nabídka kvalitních značkových materiálů a výrobků včetně rychlé přípravy a expedice do místa dodání.